Úvod » FAQ » ŠTÍTKY A 3D SAMOLEPKY

ŠTÍTKY A 3D SAMOLEPKY

Specifikace výrobku  

Štítky

Tiskneme je na výrobním stroji Xerox 1000 (barvy CMYK) na samolepicím papíře nebo na bílé samolepicí fólii. Existuje možnost matné laminace, nalepení na magnetickou podložku nebo vytvoření vypouklého tvaru zalitím polyuretanovou pryskyřicí (nálepky 3D). Štítky mohou mít různé tvary a rozměry. Limity rozměrů jsou uplatněny při kalkulaci.
Samolepicí štítky z fólie jsou odolné vůči působení vlhkosti a UV záření.
Štítky se vysekávají z plného archu pomocí laserového výseku nebo plotrového ořezu. Obdržíte celý arch s nastřiženými tvary štítků, které můžete jednotlivě odlepovat. V případě štítků na magnetických podložkách obdržíte vyřezané výrobky.
 

Nálepky 3D

Průhledná polyuretanová pryskyřice, jíž se zalévá povrch barevného samolepicího štítku, dodává štítku neopakovatelný, luxusní trojrozměrný vzhled a chrání ho před mechanickým poškozením.
Nálepky 3D jsou odolné vůči vlhku, UV záření a mechanickému poškození. Výborně se hodí pro obchodní značky různých druhů výrobků: počítačů, vozidel, nábytku, elektrických a kuchyňských spotřebičů atd.
 

Magnetická podložka

Magnetická fólie je namagnetizovaná pružná umělá hmota, jež přiléhá ke kovovým povrchům (např. ledničkám, vozidlům, kovovým tabulím atd.).

Štítky na magnetických podložkách se výborně hodí jako reklamní předměty, nebo i informační a výstavní materiály.
Důležitou předností ve srovnání se samolepicími materiály je možnost mnohočetného přilepování a odlepování bez poškození.
Upozornění! !!!Při extrémně vysokých nebo nízkých teplotách doporučujeme každodenně grafiku z karosérie vozidla sundávat, abyste mohli očistit povrch.
Povolený teplotní rozsah: od -40°C do +70°C
Poznámky Na ořezávaném okraji magnetická fólie mírně nabobtná – povrch se lehce zvedne nahoru.
Při řezání štítků na stroji X1000 toner na ořezávaném okraji mírně odprýskává – štítek má jemný bílý lem – což je viditelné, když k oříznutému okraji přiléhá tmavé pozadí.

Štítky bez lamina a magnetické podložky ořezáváme laserem. Všechny další štítky ořezáváme a vysekáváme pomocí řezacího plotru.

Štítky a nálepky 3D lepte na hladkých a odmaštěných plochách. Minimální teplota okolí, v jaké lze nalepovat štítky a nálepky 3D, činí 17°C.

V případě použití v místě, kde je štítek vystaven poškození nebo setření povrchu, nedoporučujeme tisk na nezušlechtěné fólii.
Upozornění!!Nepřijímáme reklamace typu: „nedrží“„padají“, „příliš slabé lepidlo“ atd. Samolepky vyrábíme už několik let na stejné fólii. Abyste se vyhnuli nedorozumění, samolepky otestujte; naše oddělení zákaznických služeb vám bezplatně pošle vzorky samolepek.

V případě použití v místě, kde je štítek vystaven poškození nebo setření povrchu, nedoporučujeme tisk na nezušlechtěné fólii.