Úvod » Nabídka služeb » Přímý tisk triček - digitální tisk

Přímý tisk triček - digitální tisk

Vaše tričko již nebude nikdy nudit.

Vytvořte si originál s vlastním designem pohodlně u nás a jednoduše z domova.

V případě, že si nevíte rady, tak za Vás vymažeme pozadí a upravíme fotky nebo obrázek. Pokud potřebujete zaslat soubory PDF, TIF , CDR , EPS , PSD nebo jiné, které nelze v aplikaci použít , zašlete je na e-mail:    objednavka@chytry-tisk.cz s popisem jak chcete aby potisk vypadal a my Vám zašleme náhled společně s cenou v co nejkratším termínu.

Při objednání více velikostí vložte do poznámky počty jednotlivých velikostí a do objednávky celkový počet triček. V tomto případě Vás budeme kontaktovat ohledně odsouhlasení a kontroly objednávky. 

Velikost vloženého obrázku odpovídá skutečnosti. V případě, že požadujete obrázek většch rozměrů nás kontaktujte na emai:

Dále je možnost již hotových triček z našeho e-shopu.

 

Dále je možné po telefonické dohodě si vyzvednout zboží osobně a poštovné samozřejmě bude z ceny odečteno.

Při objednání více typů potisků triček v aplikaci s dodání na jednu adresu Vám bude účtováno pouze jedno poštovné.

Pokud zjistíte jakýkoliv problém nebo nefunkčnost aplikace tak nám napište. Děkujeme.

V případě odběru většího množství nás neváhejte kontaktovat pro výpočet ceny.

Nevybrali  jste si své tričko? 

Vyberte si reklamní a jiný textil od našich dodavatelů a my Vám jej dodáme i s potiskem nebo jinou aplikací, kterou si vyberete z naší nabídky. ADOCO ADLER Vybrané zboží zašlete na náš email jurasek@chytry-tisk.cz

Email:
Zpráva:

chcete poradit s aplikací? NEVYBRALI JSTE SI TEN SPRÁVNÝ TYP PÍSMA?

Nevíte si rady jak vložit obrázek nebo jestli je dostatečně velký? Nenašli jste ten správný font pro nápis na tričku?Nevadí. Zašlete nám jej na e-mail a my se o vše postaráme za Vás. Sdělte nám podrobně kam a jak chcete obrázek vložit, popř. jinak jej upravit či ořezat. Napište o jaký typ fontu / typ písma ) se jedná a my jej tam vložíme. Spočítáme Vám cenu a zašleme následný pohled na tričko.

pomocník výběru triček a barev