Úvod » Nabídka služeb » UV tisk

UV tisk

VersaUV tiskárna otevírá nové tvůrčí možnosti, které umožňují přímý tisk na nekonečné řady materiálů a trojrozměrných předmětů. Nyní jsme převedli tuto technologii do další úrovně. Kromě rozšíření oblasti tisku na 508 mm šířka x 330 mm. S LEF-200 je malosériový tisk snazší než kdykoliv předtím. Můžete potisknout celou škálu prototypů, suvenýrů, novinkového zboží, průmyslových dílů, a dokonce i předměty spotřební elektroniky. Chcete-li dále zvýšit své zisky, LEF-200 představuje jedinečnou inkoustovou konfiguraci CMYK, která obsahuje vysoce kvalitní plnobarevný tisk, plus bílou barvu a čirý lak pro lesklé a matné speciální efekty.

Výjimečná kvalita tisku

Protože UV-LED lampa okamžitě vytvrzuje inkoust při tisku, může LEF-200 přímo tisknout na materiály, jako je PET, ABS, polykarbonátu a TPU, stejně jako měkké materiály, jako je kůže a tkaniny. Díky technologii Roland IPC umožňuje tiskárna výjimečně hladké přechody a plné barvy, prakticky bez pruhů ve všech tiskových režimech.

 

UV tiskárna umožňuje přímý tisk na řadu materiálů a trojrozměrných předmětů - s přibližně 2x větší oblastí tisku a novými technologiemi. Perfektní technologie pro potisk reklamních a dárkových předmětů, prototypů nebo štítků a malých přístrojů.

Email:
Zpráva: