Úvod » Novinky

Novinky

23.04. - Spona na roušku s gumou

https://shop.chytry-tisk.cz/novinky

10.03. - Nové technologie

Jdem dál a tak jsme rozšířili portfolio technologií o laser, sublimaci a novinkou je UV tisk reklamních předmětů až do výšky 10 cm.

11.06. - VIZITKA ZA KORUNU!!!

VIZITKA ZA KORUNU!!! Oboustranná laminace. při objednávce nad 500 kusů cena vizitky 1,- Kč bez DPH napište nám

16.03. - Skenování a zvětšování fotek

Potřebujete udělat radost blízkým a chtěli by jste jim dát fotku či tisk na plátnu ale máte jen malou fotografii? Žádný problém.  Naskenujem Vaši fotografii nebo třeba kreslený obrázek a zvětšíme jej do požadovaného formátu pro tisk. Skenovaný originál do A4 Vám...

24.10. - REKLAMNÍ PLOCHY

REKLAMNÍ PLOCHY Připravili jsme nabídku nových outdoorových reklamních ploch 5,1 x 2,4 m v Jablonci nad Nisou. V případě zájmu volejte nebo mailujte. 

06.09. - REKLAMNÍ TEXTIL

Právě jsme zprovoznili novou stránku s prodejem reklamního textilu a předmětů za příznivé ceny. Naleznete nás v sekci Nabídka služeb - Reklamní textil . Věříme , že si u nás vyberete přesně to co potřebujete.

16.08. - Nová digitální tiskárna pro přímý potisk textilu

Právě jsme pořídili novou tiskárnu pro přímý potisk textilu. Nic nebylo tak jednoduché a kreativní jako tisk s touto tiskárnou. Nápady a Vaše myšlenky si nyní můžete realizovat s naší pomocí. Stačí jen poslat obrázek a my se o to postaráme nebo si přímo můžete...